Výběrové Tábory 2009 pro nové piloty do programu ST PG

Miroslav Volný - Sobota, 04. duben 2009 00:50 Novinky - talentovaná mládež

Tábor je určený pro nové piloty do 23 let, pro ty, co se zatím neúčastnili žádného tábora!

Aktualizováno 28.5. Tábor v Beskydech 29.-31.5. zrušen z důvodu výrazné nepřízně počasí!

Tábor na Rané u Loun 24.-26.4. a 29.-31.5. v Beskydech. Tábory umožní novým zájemcům stát se členem jednoho z týmu pilotů ve kterém budou moci čerpat výhody z programu pro Sportovní talenty v Paraglidingu.

místo konání: Raná u Loun setkání 24.4.  v 9.00 před Skleníkem na Rané
místo konání: Beskydy setkání 29.5. v 9.00 před Dřevařem pod Skalkou

poviné vybavení: platný pilotní průkaz, technický průkaz a povinné ručení (písemný souhlas zákonného zástupce u mladších 18 let)  uhrazené členské příspěvky LAA

náplň kurzu:

Prověření odborných teoretických znalostí (meteorologie, aerodynamika, nauka o létání, nouzové postupy a konstrukce)

Prověřování praktických dovedností (příprava ke startu, čelní start, křížový start, výběr vhodného okamžiku ke startu, start z určeného místa do omezeného prostoru, základy termického létání)

Materiálové zabezpečení:

komplety na zapůjčení (křídlo+sedačka+přilba) vysílačky PMR, naviják, výukové filmy, odborné knihy, praktické pomůcky (maketa ZP)

ubytování:

v ceně je kemp  (soc. zařízení, občerstvení , obchod dostupný pěšky)

doprava:

na místo konání kurzu pojede 1 mikrobus z Prahy, ostatní vlastní doprava na místo konání.

Všechny další potřebné přesuny budou zajištěny.

cena: není spoluúčast (zdarma)

v ceně není zahrnuto:

stravování (v místě je obchod, občerstvení a restaurace)

Půjčovné za PG komplety (nutno předem dohodnout).

info: hlavní trenér

Mirek Volný