PODPORA VLEKÁNÍ Z DOTACE SVAZU PG 2014

Jakub Havel - Pátek, 21. březen 2014 12:17 Dokumenty předsednictva

Předsednictvo svazu se rozhodlo i v letošním roce podpořit vlekání na různých místech ČR. Vzhledem k tomu, že ještě není jasné jestli a v jaké výši bude přidělena státní dotace na podporu sportu, bude program v omezené míře dotován za svazových peněz a to konkrétně 100 Kč na den a člena svazu.

Podrobně:

Podmínky přijetí do programu:

- schválené vlekací zařízení s platnou TP

- odborná obsluha zařízení

- uzavřená pojistka na vlekací zařízení nebo vlekaře (POZOR! POKUD SE DO PROGRAMU BUDETE CHTÍT ZAPOJIT HNED NA JAŘE, JE POTŘEBA UZAVŘÍT POJISTKU DO KONCE BŘEZNA!!!)

- provoz na veřejně přístupném místě pro co nejširší okruh pilotů

- veřejně dostupné informace o provozu (web, FB atd.)

- podaná přihláška do programu

Přihláška musí obsahovat:

- jméno provozovatele vlekání

- lokality na kterých bude vlekání prováděno a informace k vlekání, které budou zveřejněny na       webu svazu

Kontrola letů a úhrada

- přihlášení letů jednotlivých pilotů do systému ČPP (v minulosti osvědčený způsob)

- každý provozovatel vlekání je povinnen předložit výpis letů a ověřit jejich přihlášení do ČPP

(PŘIHLÁŠENÉ SUBJEKTY DOSTANOU LINK NA JEDNODUCHÝ WEBOVÝ FORMULÁŘ, KDE MOHOU ÚDAJE VYPLNIT ONLINE A ODESLAT)

- na základě seznamu vleků bude proplacena částka z dotace

- je možno požádat o zálohu

- DOTACE JE URČENA JEN ŘÁDNÝM ČLENŮM SVAZU PARAGLIDINGU!