Česká liga v přesnosti přistání

Novinky:

[11. 9. 2023] Poslední závod letošní sezóny se konal na letišti v Hradčanech, počasí bylo skvělé a tak se celý závod odletěl v sobotu. Závodu se účastnilo 26 pilotů, odlětěno bylo 8 kol plných emocí, radosti i smutku, ale předvším zábavy. Rozhodovalo se nejen o vítězi Mimoňské tečky, ale zároveň i o vítězích celkového ročníku ligy. Blahopřejeme organizátorům za uspořádání kvalitního závodu a zakončení sezóny v plné parádě.
Vítězem Mimoňské tečky se stal Vlastimil Kricnar, v ženách a juniorech ovládla závod Lucie Martínková, Hugo Hadaš si odváží zlato v hobby kategorii. Týmové zlato vybojovali závodníci z týmu Smile.
No a jak to dopadlo s výsledky celého ročníku se můžete dozvědět níže. Předání cen se uskuteční po valné hromadě v Třešti. Srdečně vás všehny zveme :). 

[22. 8. 2023] Třetí kolo České ligy, které bylo zároveň i Mistrovství České republiky, se odlětělo tento víkend v Beskydech. V celkovém počtu 71 závodníků se podařilo za pouhé dva dny odletět 8 kol a již teďka můžeme říct, že tento závod bude jeden z nejsilnějších závodů odletěný v Evropě! Gratulujeme organizárotůr za vytvoření tak silného závodu pro všechny České piloty.
Celkovým vítězem se stal Matjaž Sluga ze Slovinska, v ženské kategorii závod ovládla Catherine Devos z Francie. Mistroství České republiky vyhrál Vlastimil Kricnar. Všechny výsledky najdete níže na stránce.
Těšíme se na vás všechny na posledním závodě, který se bude konat v Mimoni, tento závod rozhodne o vítězi ligy, tak neváhej a už se registruj :) 

[20. 7. 2023] Druhé kolo České ligy se uskutečnilo v Krkonoších v hojné mezinárodní účasti a celkovém počtu 50 pilotů. V sobotu 15.7 se podařilo odletět 4 kola na Černé hoře a v neděli 16.7 další 2 kola na Kozákově. Celkovým vítězem se stal junior z Německa Lennard Schubert, kategorii žen ovládla Lucie Martínková. Celkové výsledky a výherce všech kategorií můžete najít níže. Děkujeme všem za účast a uvidíme se v Beskydech.

[24. 4. 2023] Máme za sebou první kolo ligového závodu na Rané. Závodu se účastnilo 42 pilotů z 5 různých zemí. V sobotu 22. 4. se podařilo odletět všech 6 kol i s posledním kolem v obráceném pořadí. Dvě hlavní kategorie (open a ženy) ovládli junioři! Celkovým vítězem se stal Kvido Hadaš a ženy vyhrála Lucie Martínková. Gratulejeme a přejeme spousty úspěchů do dalších závodů.

[26. 1. 2023] Pro velký úspěch z předešlcýh let i letos bude probíhat v průběhu celého roku Česká liga v přesnosti přistání a v Beskydech mistrovství České republiky. Dovolujeme si Vám představit termíny ligových závodů pro sezónu 2023. Informace o závodech naleznete níže, odkazy na registrace budeme v průběhu roku přidávat a i nadále Vás informovat o novinách v lize.

Sezóna 2023:

NÁZEV ZÁVODU DATUM NÁHRADNÍ DATUM WEB ZÁVODU
Raná Accuracy Open 22. - 23. 4 14. - 15. 5 Výsledky
Direct Alpine Cup Krkonoše 15. - 16. 7 NENÍ Výsledky
PGA Czech Open 18. - 20. 8 NENÍ Výsledky
Mimoňská tečka 9. - 10. 9 7. - 8. 10 Výsledky

Závody České Ligy ACC pro rok 2023 byly vybrány na základé došlých nabídek do výběrového řízení podle stanovených požadavků - viz zde.

Požadavky na organizaci:

Dokument s požadavky na organizátory závodů můžete STÁHNOUT ZDE

Pravidla České ligy:

Dokumet s pravidly České ligy a jednotlivých závodů můžete STÁHNOUT ZDE

Pořadí pilotů v roce 2023:


OPEN HOBBY ŽENY JUNIOŘI TÝMY
1. Vlastimil Krcinar Hugo Hadaš Lucie Martínková Kvido Hadaš Smile
2. Radek Václavik Karol Rumpli Ivana Ferarič Hugo Hadaš PG Hnízdo
3. Petr Garbier Pavel Láznička Karolína Koudelová Lucie Martínková

Talenti

Celkové výsledky ZDE a výsledky týmů ZDE.

Historie ligy:

Výsledky ligy 2022   ZDE výsledky v týmové kategorii ZDE

Výsledky ligy 2021   ZDE

Výsledky ligy 2020   ZDE

Výsledky ligy 2019   ZDE

Výsledky ligy 2018   ZDE

Výsledky ligy 2017   ZDE