Piloti v programu

Registrace nového talenta

Tým A


Vlastimil Kricnar

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:A
Tým přesnost:A
Sponzor: AXIS Para
Padák: AXIS Vega 5

Jana Vorbachova

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:A
Padák: Gradient Bright 5

Tým B


Tým C


Gabriela Čapková

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Anna Fedáková

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Sky

Věra Fialová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Robert Grim

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Sky Atis 1

Nikola Handlová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Lucky 3

Martina Hušková

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:C
Padák: Gradient Golden 3

Anežka Jančová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:C
Padák: Niviuk Koyot

Simon Krahula

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:C
Sponzor: bohužel není
Padák: Mac para Eden 6

Sabina Loudová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:C
Sponzor: UP-Czech
Padák: UP Kantega XC2

Jaromír Mašek

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:B
Tým přesnost:C
Padák: AXIS Comet II

Martina Mynaříková

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Envy 2

Lukáš Osvald

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:C

Daniel Rýdl

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Sponzor: --
Padák: comet

Karolína Rysová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Jana Sedlářová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Antonín Škapa

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:B
Tým přesnost:C

Michaela Slámová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

zdenka testtalent

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:C

Štěpán Tylich

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:B
Tým přesnost:C
Padák: Vega IV

Jan Vicher

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Sponzor: Manta Ústí nad Labem, z.s.
Padák: MAC PARA Muse 4

Oliver Vydra

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Sky

Dorota Žídková

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Bývalí piloti v programu Talenti PG

Nejbližší události

Kalendář

Prosinec 2017
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Leden 2018
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031