FAI licence pro rok 2022

Jakub Havel - Pondělí, 03. leden 2022 11:54 Sport - aktuality

Stejně jako v minulých letech, FAI licence pro rok 2022 jsou pouze virtuální, aktuálním stav vydaných FAI licencí pro Českou republiku najdete v tomto seznamu. Soubor bude průběžně aktualizován, takže v něm najdete vždy aktuální info.
FAI licence je potřeba na všechny závody zařazené do FAI kalendáře, tj. i pro závody České ligy a MČR.

Chcete-li vystavit FAI licenci pro rok 2022, postupujte následovně:
- musíte být členem LAA a Svazu paraglidingu nebo jiného svazu pod LAA (lze ověřit online) a mít platný pilotní průkaz
- nejste-li českým občanem, je podmínkou trvalý pobyt v ČR v délce alespoň 6 mesíců

- měli byste být obeznámeni se Sportovním řádem FAI (nikdo vás z něj zkoušet nebude, ale jako držitel FAI licence byste o něm meli mít ponětí)

- vyplňte formulář https://forms.gle/TWxP8quyRtTdUYC86
- zaplaťte 200 Kč na účet LAA 2800066859 / 2010 - do poznámky přidejte FAI licence 2022 - {jméno a příjmení}, např. "FAI licence 2022 - Josef Novák", a také vyplňte vaše rodné číslo jako variabilní symbol - umožníte tím automatické párování platby s vaší osobou a tím i rychlejší vyřízení žádosti.

Poté vyčkejte, až se vaše FAI licence objeví ve výše uvedeném seznamu. Zpravidla to býva do 14 dnů.
Pokud je potřeba ve výjmečných případech rychlejší vydání FAI licence, kontaktujte hlavního inspektora paraglidingu Jana Hájka (viz Kontakty LAA).