Bývalí piloti v programu Talenti pg

Zpět

Gabriela Čapková

Tým přelety:D

Marie Dostálová

Tým přelety:D
Padák: Ještě nemám (24)

Martina Hušková

Tým přelety:A
Padák: Axis Comet 3

Filip Komár

Tým přelety:D
Padák: Aya

Anna Křištofová

Tým přelety:C
Padák: Ozone Delta2

Vojtěch Mareš

Tým přelety:D

Jana Sedlářová

Tým přelety:C
Padák: MAC Trend 5

Jan Šetina

Tým přelety:B
Sponzor: táta
Padák: UP Trango X-race

Vanda Vavroušková

Tým přelety:D
Padák: GRADIENT Golden 4

Tomáš Balvín

Tým přelety:C

Vojtěch Brychta

Tým přelety:D
Padák: Axis Comet 2

Dariusz Konderla

Tým přelety:C
Padák: Sky Anakis

David Liška

Tým přelety:D
Padák: Muse 2

Sabina Loudová

Tým přelety:D
Sponzor: UP-Czech
Padák: UP Kantega XC2

Lukáš Osvald

Tým přelety:D

Josef Pacovský

Tým přelety:D

Radana Povolná

Tým přelety:D
Padák: Advance Alpha

David Rybár

Tým přelety:D
Padák: Nova Mentor 2

František Tomis

Tým přelety:D
Padák: Atis 3

Jakub Vozandych

Tým přelety:A
Sponzor: Axis
Padák: Axis Venus SC

Ondřej Beránek

Tým přelety:D
Sponzor: nemám
Padák: nemám

Miroslav Haftanak

Tým přelety:C
Padák: Trend 4

Anežka Jančová

Tým přelety:B
Padák: UP Makalu 4

Vlastimil Kricnar

Tým přelety:A
Sponzor: AXIS Para
Padák: AXIS Vega 5

Jaromír Mašek

Tým přelety:A
Padák: AXIS Venus SC

Josef Pacovský

Tým přelety:D

Tomáš Přívora

Tým přelety:C
Padák: Advance Epsilon 6

Karolína Rysová

Tým přelety:D

Štěpán Tylich

Tým přelety:C
Padák: Axis Vega IV

František Brož

Tým přelety:C
Padák: Sky Atis 4

Věra Fialová

Tým přelety:D

Simon Krahula

Tým přelety:C
Sponzor: bohužel není
Padák: Mac para Eden 6

Martina Mynaříková

Tým přelety:D
Padák: Envy 2

Daniel Rýdl

Tým přelety:D
Sponzor: --
Padák: comet

Antonín Škapa

Tým přelety:B

Ondřej Václavíček

Tým přelety:D
Padák: Comet 2

Patrik Faistaver

Tým přelety:B
Sponzor: dovzduchu.cz
Padák: Gradient Orbit 3

Jakub Jareš

Tým přelety:D
Sponzor: nemám
Padák: Zatím nemám - šetřím na něj

Barbora Pavlásková

Tým přelety:C
Padák: Orbea

Michal Švejda

Tým přelety:D
Padák: Fides 2 Evolution

Kristýna Takáčová

Tým přelety:B
Padák: ADVANCE Alpha

Milan Velešík

Tým přelety:D
Padák: Atis 2

Jan Bednář

Tým přelety:D
Padák: Axis Comet

Karel Daňhel

Tým přelety:C
Padák: Lucky II

Aleš Dvořák

Tým přelety:C
Padák: Mac Para - Trend 3

Dalibor Husák

Tým přelety:D
Padák: Fides 2 Evo

Jakub Janata

Tým přelety:B
Padák: AXIS Comet 2

Anastázie Jegorová

Tým přelety:D
Padák: Sky Fides 2

Anna Kissová

Tým přelety:C
Padák: Golden 2

Michal Pich

Tým přelety:D
Padák: Pegas Aile

Vladimír Rampas

Tým přelety:C
Padák: Sky Paragliders Atis

Jakub Sido

Tým přelety:D
Padák: Impuls 2

Věra Sýkorová

Tým přelety:C
Padák: Vega 3

Jan Vatras

Tým přelety:C

Kateřina Zagorová

Tým přelety:D
Padák: snad brzo bude

Marek Beyer

Tým přelety:D

Filip Bušo

Tým přelety:A
Sponzor: UP-Czech, Elspeedo, LAA ČR
Padák: UP Trango XC2

Martin Čížek

Tým přelety:D
Padák: Stream II

Michaela Kadlecová

Tým přelety:C
Sponzor: Sky Paragliders
Padák: Atis 2 Sky paragliders

Mikuláš Krutský

Tým přelety:A
Sponzor: Gradient, tandem-praha.cz
Padák: Nevada

Tomíčková Tereza

Tým přelety:C
Padák: Gin Sprint Evo

Novotný Tomáš

Tým přelety:D
Padák: Trend II

Jiří Bečvář

Tým přelety:A
Sponzor: Gradient
Padák: Aspen 4

Michal Bílek

Tým přelety:D

Miloš Diviš

Tým přelety:C
Padák: Axis Pluto II

Daniel Došek

Tým přelety:B

Pavel Janeček

Tým přelety:C
Sponzor: sám sobě sponzorem
Padák: Gradient Orbit3 24 green

Vít Javůrek

Tým přelety:A
Sponzor: Axis Paragliding, LAA ČR
Padák: Axis Venus 3

Samuel Jordán

Tým přelety:A
Sponzor: LAA, Gradient
Padák: Aspen 4

Štěpánka Kadlecová

Tým přelety:C
Sponzor: flyboys, Rodiče
Padák: Brontes 2

Jan Kislinger

Tým přelety:D

Pavel Kochta

Tým přelety:D

Jenda Krátký

Tým přelety:A
Sponzor: Air centrum, TISK-REKLAMA, LAA
Padák: Gradient Aspen 4

Svatopluk Kubáň

Tým přelety:B
Padák: Axis Vega 2 S

Kateřina Kučerová

Tým přelety:B
Padák: Stream 2

Zdeněk Lehman

Tým přelety:C

Martin Novák

Tým přelety:D

Jan Prokeš

Tým přelety:B

Klára Straussová

Tým přelety:C

Tomáš Vaněk

Tým přelety:C
Padák: Gradient Orbit II

Šárka Žilová

Tým přelety:C
Padák: Gradient Impuls

Šárka Buranská

Tým přelety:D
Padák: nemám

Jiří Hanč

Tým přelety:B
Sponzor: Gradient
Padák: Gradient Nevada

Lenka Hejhalová

Tým přelety:C
Padák: Atis 2

Jiří Hlavatý

Tým přelety:D
Padák: axis pluto

Stanislav Mayer

Tým přelety:B
Padák: Pegas Arcus III

Andrea Tomanová

Tým přelety:D
Padák: trend 3

Jiří Vinš

Tým přelety:C
Padák: Axis Pluto

Martin Bezděk

Tým přelety:D
Padák: Mac Para Trend II

Lubomír Chudoba

Tým přelety:C
Padák: Atis 2

Šimon Kunc

Tým přelety:C
Padák: Sky Atis

Barbora Machová

Tým přelety:D

Eva Marková

Tým přelety:B
Sponzor: Go paragliding

Martin Ondrášek

Tým přelety:A
Sponzor: gradient
Padák: Orbit 3

Bronislav Patočka

Tým přelety:B
Sponzor: www.penzionbona.cz, www.paragliding-rokytnice.cz
Padák: AXIS

Dominika Prokopcová

Tým přelety:C
Padák: Gradient Orbit 2, 22´

Petr Sušanin

Tým přelety:C
Padák: Mac Para Technology

Jaroslav Tůma

Tým přelety:A
Sponzor: LAA, EasyFly, Advance
Padák: Epsilon 6

Bohumil Visinger

Tým přelety:D
Padák: Gradient-orion (24)

Martin Vokřínek

Tým přelety:B
Padák: Pegas Aile 26, Gradient Stream 3

Tomáš Vymětal

Tým přelety:D
Padák: Mac Trend3

František Zelený

Tým přelety:B
Padák: Stream III

Veronika Augustová

Tým přelety:C
Padák: Gradient Orbit 3

Filip Daniel

Tým přelety:B
Sponzor: Go paragliding
Padák: vega 3

Vojtěch Dobrovolný

Tým přelety:D
Padák: Gradient Orbit 3

Petr Durčák

Tým přelety:D
Padák: Atis 2

Luděk Grabec

Tým přelety:C
Padák: Sky - Atis2

Markéta Gwužďová

Tým přelety:B
Sponzor: Advance, Easyfly
Padák: Epsilon 6

Kuba Jeslínek

Tým přelety:B
Sponzor: American Chance Casinos
Padák: Gradient Stream 2

Martin Jílek

Tým přelety:C
Padák: Gradient Orbit 1

Martin Kahoun

Tým přelety:D
Padák: MAC trend

Stanislav Klikar

Tým přelety:A
Sponzor: Axispara, LaaCR
Padák: Mercury

Libor Knechtl

Tým přelety:B
Sponzor: Gradient
Padák: Gradient Stream3

Honza Krejčí

Tým přelety:D
Padák: Atis2

Jakub Kúdela

Tým přelety:C
Padák: Gradient Orbit 2

Vojtěch Pangrác

Tým přelety:D
Padák: Axis Pluto S

Kateřina Pánková

Tým přelety:A
Sponzor: Gradient, Kladno , LAA CR, AluBau, KarpoFly
Padák: Gradient AVAX XC ?

Jiří Peterka

Tým přelety:C
Padák: Axis Pluto

Nikola Pokorná

Tým přelety:C
Padák: ATIS 2

Roman Vondráček

Tým přelety:D
Padák: Atis 2