Valná hromada 1.11. 2008 ve Štokách

Radek Seidl - Pondělí, 15. září 2008 14:22 Obecné
Po roce opět máme možnost všichni promluvit do dění ve Svazu paraglidingu a tím i v celé LAA. Předsednictvo již určilo místo a termín konání Valné hromady: Štoky (u Jihlavy), sál kulturního domu, 1.11. 2008 od 10:00. Prezence bude probíhat od 9:00......

Po roce opět máme možnost všichni promluvit do dění ve Svazu paraglidingu a tím i v celé LAA. Předsednictvo již určilo místo a termín konání Valné hromady: Štoky (u Jihlavy), sál kulturního domu, 1.11. 2008 od 10:00. Prezence bude probíhat od 9:00.

Pozorní si všimli, že se tamtéž ve stejném dni koná i vyhlášení ČPP. Mnohým tak tato volba ušetří cestu a čas. Od společného konání obou akcí si předsednictvo také slibuje vyšší účast na Valné hromadě. Neváhejte a přijďte vyjádřit své názory hlasováním o budoucnosti českého paraglidingu a večer se pak pobavte s programem vyhlášení ČPP!