Podmínky účasti na Valné hromadě Svazu PG a online registrace

Jakub Havel - Čtvrtek, 28. říjen 2021 16:18 Obecné

Valná hromada Svazu paraglidingu se blíží. Zveme všechny členy Svazu paraglidingu, kteří se zajímají o dění ve Svazu a LAA.
Abychom vám to schůzování alespoň trochu zpříjemnili, pro účastníky VH bude připraven chutný oběd! Vybrat si můžete už teď ze 2 možností a to nejlépe pomocí ONLINE REGISTRACE na Valnou hromadu. Mimo jiné tím zajistíte, že vybrané menu pro vás bude rezervováno a nebudete muset čekat co a jestli na vás zbyde:-). Výběr oběda je potřeba udělat do středy 3.11. 12.00, poté už negarantujeme dostupnost vybrané varianty.

Vzhledem k současné vlně covid epidemie je ale nutné upozornit na v současnosti platné podmínky konání takovéto akce:

Na valnou hromadu mohou být vpuštěni pouze ti, kteří nevykazují známky respiračního onemocnění a prokážou bezinfekčnost systémem O-N-T, což je v tuto chvíli buď:

• certifikát o dokončeném očkování, kdy po aplikaci poslední dávky uplynulo alespoň 14 dní
  • certifikát o prodělaném onemocnění, který není starší než 180 dnů od výsledku prvního pozitivního PCR testu
  • certifikát o výsledku PCR testu, který nesmí být starší než 72 hodin
  • certifikát o výsledku RAT (antigenního) testu, který nesmí být starší než 24 hodin

Jako doklad bezinfekčnosti NEBUDE možné použít samotest.
Upozorňujeme, že od 1.11. nejsou preventivní testy hrazeny pojišťovnou, ovšem výjimku mají mimo jiné "rozočkovaní" jedinci. Pokud se tedy nemůžete prokázat dokončeným očkováním, ani proděláním nemoci, doporučujeme zvážit aplikaci první dávky očkování. Pak vám preventivní PCR/RAT test bude proplacen vaší zdravotní pojišťovnou.

Další podmínkou účasti je také nošení respirátoru třídy FFP2 ve vnitřních prostorách během VH.

Těšíme se na vás a nezapomeňte se zaregistrovat na VH.