Usnesení Valné hromady Svazu PG ze dne 1. 11. 2008

Radek Seidl - Čtvrtek, 06. listopad 2008 16:10 Usnesení předsednictva

Usnesení VH:

Delegáti Svazu paraglidingu v otázce úpravy ceníku poplatků správy jsou zavázáni postupovat dle závěrů komise pro úpravu poplatků ze dne 30.10. 2007. Vystavení PL 1800,- Kč, prodloužení PL 50,- Kč.

Valná hromada ukládá předsednictvu prozkoumat a publikovat možnosti čerpání finančních prostředků z fondů Evropské unie, zejména pak rozvoj a obnova sportovních areálů využitelných pro cestovní ruch, sportovní spolupráce v příhraniční oblasti, podpora volnočasových a rekreačních aktivit (např. sportovní akce).

Valná hromada Svazu paraglidingu zavazuje předsednictvo Svazu paraglidingu přednést na každé valné hromadě Svazu paraglidingu zprávu o hospodaření, včetně zprávy o hospodaření s financemi určenými na reprezentaci – bez ohledu na zdroj těchto financí.

Valná hromada Svazu paraglidingu zavazuje delegáty Svazu paraglidingu na konferenci LAA prosazovat zrušení společného úrazového pojištění v rámci členských příspěvků LAA ve prospěch pořízení mapy letových prostorů pro členy svazu.

Budoucí předsednictvo Svazu paraglidingu požádá radu LAA o stanovení závazného výkladu „hlasování prostou většinou“.

Delegáti na konferenci LAA 22.11.2008:

1. Brabenec

2. Seidl