Rok

Proběhlé tábory pro talentovanou mládež v roce 2021

Typ táboraPořadatelPilotů
14.5.-16.5.Seznamovací soustředění Raná 2021Jiří Bečvář19
  • Natálie Buršová
  • Sofie Fenyková
  • Monika Filipová
  • Kvido Hadaš
  • Jonáš Horáček
  • Adam Jirovec
  • Nikola Klárová
  • David Kraus
  • Lucie Křivánková
  • Antonín Mráz
  • Ondřej Pohořelský
  • Vojtěch Pospíchal
  • Dominik Rára
  • Vít Salava
  • Vít Šantrůček
  • Michaela Slámová
  • Jan Tomas
  • Denis Ulč
  • Jana Vorbachova
5.7.-10.7.Čechy XC - Krkonoše, přednostně B,C,DMiroslav Fejt6
  • Marek Hoblík
  • Adam Jirovec
  • Antonín Mráz
  • Dominik Rára
  • Jindřiška Semerádová
  • Michaela Slámová
    7.7.-13.7.AeroJunior FlyCamp na téma MultiTask trénink Jiří Bečvář1
    • Dominik Rára
      14.7.-18.7.Alpy XC - přednostně C,DHanka Dlasková10
      • Natálie Buršová
      • Monika Filipová
      • Marek Hoblík
      • Nikola Klárová
      • Dominik Rára
      • Vít Šantrůček
      • Jindřiška Semerádová
      • Michaela Slámová
      • Denis Ulč
      • Jana Vorbachova
      26.7.-30.7.Hike and Fly ČR - přednostně A,B,C,DStanislav Mayer6
      • Adam Jirovec
      • David Kraus
      • Vojtěch Pospíchal
      • Dominik Rára
      • Vít Šantrůček
      • Jindřiška Semerádová
        31.7.-7.8.AeroJunior FlyCamp na téma Paramotor XContestJiří Bečvář0
          5.8.-11.8.Čechy XC - Všechov odviják - přednostně A, B, C, DKarel Vrbenský14
          • Natálie Buršová
          • Monika Filipová
          • Marek Hoblík
          • Jonáš Horáček
          • Jonáš Jakůbek
          • David Kraus
          • Lucie Martínková
          • Vojtěch Pospíchal
          • Dominik Rára
          • Vít Šantrůček
          • Jindřiška Semerádová
          • Michaela Slámová
          • Jan Tomas
          • Jana Vorbachova
          16.8.-22.8.Alpy XC - přednostně D, C týmyMiroslav Volný9
          • Natálie Buršová
          • Monika Filipová
          • Marek Hoblík
          • Jonáš Jakůbek
          • Antonín Mráz
          • Vít Salava
          • Jindřiška Semerádová
          • Michaela Slámová
          • Denis Ulč
          16.8.-22.8.Čechy ACC - včetně MČR - přednostně A,B,C,DKamil Konečný6
          • Sofie Fenyková
          • Kvido Hadaš
          • Lucie Martínková
          • Jiří Novák
          • Dominik Rára
          • Vít Šantrůček
            28.8.-4.9.SIV - Alpy, Lago di IdroMichal Šneiberg19
            • Natálie Buršová
            • Adam Dědina
            • Sofie Fenyková
            • Monika Filipová
            • Kvido Hadaš
            • Marek Hoblík
            • Jonáš Horáček
            • Adam Jirovec
            • Nikola Klárová
            • Anna Křivánková
            • Lucie Martínková
            • Ondřej Pohořelský
            • Vojtěch Pospíchal
            • Dominik Rára
            • Vít Šantrůček
            • Michaela Slámová
            • Jan Tomas
            • Denis Ulč
            • Jana Vorbachova
            20.9.-23.9.Alpy XC - přednostně C,DHanka Dlasková7
            • Marek Hoblík
            • Adam Jirovec
            • Anna Křivánková
            • Vojtěch Pospíchal
            • Vít Salava
            • Anabel Slováková
            • Denis Ulč