Rok

Proběhlé tábory pro talentovanou mládež v roce 2018

Typ táboraPořadatelPilotů
13.4.-15.4.Seznamovací tábor RanáJiří Bečvář11
  • Tomáš Balvín
  • Anna Fedáková
  • Miroslav Haftanak
  • Jonáš Horáček
  • Martina Hušková
  • Anežka Jančová
  • Jaromír Mašek
  • Tomáš Přívora
  • Jana Sedlářová
  • František Tomis
  • Jakub Vozandych
23.6.-29.6.Beskydy - přednostně C,DKamil Konečný9
  • Tomáš Balvín
  • Vojtěch Brychta
  • Miroslav Haftanak
  • Martina Hušková
  • Dariusz Konderla
  • Tomáš Přívora
  • Jana Sedlářová
  • Natálie Terčová
  • František Tomis
24.6.-29.6.Alpy XC - přednostně A,BMichal Šneiberg7
  • Adam Dědina
  • Anežka Jančová
  • Vlastimil Kricnar
  • Jaromír Mašek
  • Ondřej Pohořelský
  • Vanda Vavroušková
  • Jana Vorbachova
2.7.-7.7.Čechy - Dolní Morava - přednostně A,BTomáš Brauner9
  • Jonáš Horáček
  • Martina Hušková
  • Vlastimil Kricnar
  • Jaromír Mašek
  • Ondřej Pohořelský
  • Jana Sedlářová
  • Jan Šetina
  • Jana Vorbachova
  • Oliver Vydra
10.7.-13.7.Hike and Fly ČR - přednostně A,BStanislav Mayer2
  • Jonáš Horáček
  • Oliver Vydra
    11.7.-15.7.Alpy - přednostně C,DHanka Dlasková11
    • Tomáš Balvín
    • Vojtěch Brychta
    • Martina Hušková
    • Anežka Jančová
    • Dariusz Konderla
    • Ondřej Pohořelský
    • Tomáš Přívora
    • Jana Sedlářová
    • Jan Šetina
    • Natálie Terčová
    • Štěpán Tylich
    13.8.-19.8.Čechy XC - Všechov odviják - přednostně A,BKarel Vrbenský8
    • Miroslav Haftanak
    • Aleš Kakos
    • Vlastimil Kricnar
    • Jaromír Mašek
    • Tomáš Přívora
    • Jana Sedlářová
    • Jana Vorbachova
    • Oliver Vydra
      21.8.-26.8.Čechy ACC - včetně MČR - přednostně A,BKamil Konečný9
      • Ondřej Beránek
      • Vojtěch Brychta
      • Anna Fedáková
      • Miroslav Haftanak
      • Martina Hušková
      • Dariusz Konderla
      • Vlastimil Kricnar
      • Jana Sedlářová
      • František Tomis
      27.8.-31.8.Alpy XC - přednostně C,DHanka Dlasková12
      • Tomáš Balvín
      • Ondřej Beránek
      • Vojtěch Brychta
      • Adam Dědina
      • Aleš Kakos
      • Dariusz Konderla
      • Ondřej Pohořelský
      • Tomáš Přívora
      • Jana Sedlářová
      • Jan Šetina
      • František Tomis
      • Jana Vorbachova
        27.8.-31.8.Čechy - základní - BeskydyKamil Konečný0
          3.9.-8.9.SIV NechraniceVladimír Hoffman3
          • Anežka Jančová
          • Jaromír Mašek
          • Honza Slunský
            29.9.-7.10.SIV Alpy - Lago di IdroMichal Šneiberg9
            • Jonáš Horáček
            • Martina Hušková
            • Anežka Jančová
            • Anna Křištofová
            • Jaromír Mašek
            • Ondřej Pohořelský
            • Tomáš Přívora
            • Jan Šetina
            • Jana Vorbachova

            Nejbližší tábory TM

            Kalendář

            Prosinec 2018
            PoÚtStČtSoNe
            12
            3456789
            10111213141516
            17181920212223
            24252627282930
            31
            Leden 2019
            PoÚtStČtSoNe
            123456
            78910111213
            14151617181920
            21222324252627
            28293031