Piloti v programu

Registrace nového talenta

Tým A


Vlastimil Kricnar

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:A
Tým přesnost:A
Sponzor: AXIS Para
Padák: AXIS Vega 5

Tým B


Adam Dědina

Specializace:pouze přelety
Tým přelety:B
Sponzor: Snad se časem najde
Padák: Gradient Aspen 5

Jaromír Mašek

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:B
Tým přesnost:C
Padák: AXIS Comet II

Jakub Vozandych

Specializace:pouze přelety
Tým přelety:B
Sponzor: Axis
Padák: Axis Vega 5

Tým C


Robert Grim

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:C
Padák: Sky Atis 1

Martina Hušková

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:C
Padák: Gradient Golden 3

Anežka Jančová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:C
Padák: Niviuk Koyot

zdenka testtalent

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:C

Štěpán Tylich

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:C
Padák: Vega IV

Tým D


Gabriela Čapková

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Lucie Chovancová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:D

Anna Fedáková

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Sky

Nikola Handlová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Lucky 3

Jonáš Horáček

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:D
Padák: Anakis 3

Sabina Loudová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Sponzor: UP-Czech
Padák: UP Kantega XC2

Lukáš Osvald

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Ondřej Pohořelský

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Karolína Rysová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Jana Sedlářová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Jan Šetina

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:D
Sponzor: táta
Padák: UP Summit XC3

Michaela Slámová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Jan Vicher

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Sponzor: Manta Ústí nad Labem, z.s.
Padák: MAC PARA Muse 4

Jana Vorbachova

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:A
Padák: Gradient Bright 5

Oliver Vydra

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Sky

Dorota Žídková

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Bývalí piloti v programu Talenti PG

Nejbližší tábory TM

Kalendář

Únor 2018
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Březen 2018
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031